Ana Sayfa Künye

Künye

logo

İmtiyaz Sahibi
Mustafa PARMAKSIZ
mustafap@rotasizhaber.com
0546 254 9904
fb.com/trjoker2

Genel Yayın Yönetmeni
Feyza AVCI
feyzaavci@rotasizhaber.com
0542 287 0200

Koordinatör
Abdurahman AVCI
abdurahmanavci@rotasizhaber.com
0541 431 5007
fb.com/abdurrahman.avci.35

Haber Editörü
Ali KAN
alikan02@rotasizhaber.com
fb.com/alikan.02
0544 283 7055

Feyzullah KAYGUSUZ
fkaygusuz@rotasizhaber.com
0553 472 3424
fb.com/100002502318521

Ekonomi Editörü
Ayberk ATASOY
haber@rotasizhaber.com
0543 312 2871

Spor Editörü
Nihal ÇATAK
haber@rotasizhaber.com
0538 067 32 27

Hukuk Danışmanı
Av. Orhan KAN
0536 888 1313

 Mali Müşavir
Nurdan SARI
0850 840 2814 -2
fb.com/nurdanmakyoz

Yazılım
Wordpress Yazılımı Ohaber Lisanslı Teması

Domain/ Alanadı
Godaddy İNC.

Yer Sağlayıcı / Hosting
Internet Bilisim Services

Adres: Çayağzı Mah. Salihbey Sok. 7/1  Adana
Telefon : (850) 840 28 14
Fax : (0850) 840 28 14
E-Posta İletişim Mail : info@rotasizhaber.com

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
rotasizhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayınlanan tüm yazarların yazdığı makalelerinin sorumlulukları yazarların kendilerine aittir.

Yayın Hakları ile ilgili bildirimlerde bulunmak için info@rotasizhaber.com adresini kullanabilirsiniz.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN 
www.rotasizhaber.com ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@rotasizhaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2016 rotasizhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları rotasizhaber.com ‘a aittir. rotasizhaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar rotasizhaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. rotasizhaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. rotasizhaber.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within  rotasizhaber.com However, sometimes the rotasizhaber.com uses third parties to process your information rotasizhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the rotasizhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the rotasizhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the rotasizhaber.com and its services. When you use rotasizhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more

adana klima