Ana Sayfa TEKNOLOJİ 5 Aralık 2019 304 Görüntüleme

Xiaomi Mi MIX 4 Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi Mi MIX 4 akıllı telefon meraklıları tarafından bekleniyordu. Piyasaya çıkışına daha çok zaman olmasına rağmen bu özellikler bir şekilde medyaya sızdırıldı. Bu özelliklerin Geekbench testinde ortaya çıktığı düşünülüyor. Tekli çekirdek özelliğinde 717 puan alan telefon çoklu çekirdekte ise 2784 puan aldı. T2lefonun Snapdragon 865 gücü ile geleceği düşünülüyor. Fakat özelliklere baktığımızda sanırız ki cihaz henüz son aşamasında değil. Tam anlamıyla bittiğinde daha fazla puan alacaktır.

Xiaomi Mi MIX 4, 6 GB RAM ile karşınızda olacak. Ayrıca 8 GB ve 12 GB Ram ile toplamda 3 farklı Ram seçeneği ile sizlerle olacak. Telefon testlerde Android 9 ile karşımıza çıktıysa da büyük ihtimalle Android 10 ile geleceği düşünülüyor.

Cihaz bir önceki model olan MIX 3’e göre daha uygun fiyatlı; ayrıca tasarım olarak daha düzenli bir biçimde gelmesi bekleniyor. Ön kamerası delikli kamera özelliği gösterecek.

Piyasaya sızdırılan bu özellikler çok az gibi görünse de hedef olarak 2019 yılı bitmeden Mi MIX 4’ün tanıtılması bekleniyor.