Ana Sayfa YEREL 8 Nisan 2020 1385 Görüntüleme

Maltepe’de Kamyonet Şoförü Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçirdi

İstanbul Maltepe'de bir kamyonet şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi. Seyir halinde araçlara vurarak ilerleyen kamyonet ancak beton bloğa çarparak durabildi. Ağır yaralanan şoför kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İstanbul Maltepe’de bir kamyonet şoförü direksiyon başında kalp krizi geçirdi. Seyir halinde araçlara vurarak ilerleyen kamyonet ancak beton bloğa çarparak durabildi. Ağır yaralanan şoför kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kazayı yara almadan atlatan kişiler ise şok geçirdi.

Direksiyon başında kalp krizi geçiren adamın kullandığı kamyonet kontrolden çıktı ve önüne gelen araçlara çarparak ilerledi.

Korkunç Kaza Maltepe’de Meydana Geldi

Beyaz bir kamyonet seyir halindeyken yokuş aşağı hızlandı, kamyonetin sürücüsünün ise o sırada kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Önce yol üzerindeki bir otomobile çarpıp kontrolden çıkan araç hemen ardından bir kamyonet ve minibüse çarparak ilerledi.

Kalp krizi geçiren sürücü önce lüks bir otomobile çarptı, ardından hızını alamayan araç yol kenarındaki minibüse çarptıktan sonra kontrolden çıktı süratle beton bariyerlere çarparak durabilen kamyonetin sürücüsü ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırdı. 55 yaşındaki kamyonetin sürücüsü Mehmet Kazım Beytüt hastanede tedavi altına alındı. Kazayı ucuz atlatan beyaz otomobilin içindeki aile ise tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Korkunç kazada çok sayıda kişi ölümden dönerken, kalp krizi geçiren kamyonetin sürücüsü ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.